SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim programlarımızı canlı eğitim şeklinde düzenlememizin en büyük nedeni öğrencilerimizin interaktif, uygulamalı bir eğitim ile projeler geliştirmeleridir. Ayrıca öğrenciler canlı eğitim yerine videolu eğitim tercih ettiklerinde, katılmış oldukları eğitimi bitiremiyorlar ve yeterli öğrenimi sağlayamıyorlar.

Ecodation eğitim programları uygulamalı ve projeler geliştirdiğiniz bir eğitim olsa da, eğitim süreci sonunda öğrendiğiniz bilgileri sektörel anlamda tecrübe etmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla geniş çapta yazılım hizmeti de sunan Ecodation Teknoloji, eğitim almış olan öğrencilerine eğitim sonrası staj imkanı da sunmaktadır.

Düzenlenmiş olan eğitim programları ücretlidir. Üniversite öğrencilerine indirimler ve ödeme kolaylığı  imkanları sunulmaktadır.

Düzenlemiş olduğumuz eğitim programlarımızdan mezun olan öğrencilerimiz kendilerine sektörde iş imkanı yaratmaktadırlar. Eğitim programlarımızda yapmış oldukları projeler, edindikleri network ve eğitmenlerimizin referansları ile çok sayıda öğrencimiz iş imkanı yakalamıştır.

Ecodation eğitim programlarını tamamlamış olan öğrencilerimize sertifika verilmektedir. Öğrencilerimiz eğitim sonu verilen sertifikalarımızı CV'lerine eklemektedirler.

Eğitim programımız tamamlandığında bütün öğrencilerimizi bir sınava dahil ediyoruz. Bu sınav sonucu 80 puan ve üzeri alan öğrencilerimize "Yüksek Başarı Belgesi" verilmektedir.

Eğitim programlarımızın kontenjanları sınırlıdır. Katılmak istediğiniz eğitim programımızda uygun kontenjan bulunuyor ise arkadaşınız ile birlikte katılabilirsiniz. Ecodation eğitim programlarına arkadaşlarınız ile birlikte katıldığınızda %10 indirim hakkı tanımlanmaktadır.

Birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımızın bir kısmını eğitim programlarımızdan mezun olan öğrencilerimizden seçmekteyiz. Eğitim programında başarılı olan ve iletişimimizin güzel ilerlediği öğrencilerimize iş teklifi ile gelebiliyoruz. Sizi de aramızda görmeyi çok isteriz.